Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! See teade on nähtav ainult esimesel päringul

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Viimased kommentaarid

bojo2112jon lisas kommentaari 23. oktoober 2020 Hi fellas! Allmost every learner is finding struggles in doing his essay papers. Then, they hire pro typers from online https://domyhomeworkfor.me/history-homework-help agency to write their difficult assignments. It is really cool to get their help to complete the homeworks with very high results!

bojo2112jon lisas kommentaari 23. oktoober 2020 Hi fellas! Allmost every learner is finding struggles in doing his essay papers. Then, they hire pro typers from online [url]https://domyhomeworkfor.me/history-homework-help[/url] agency to write their difficult assignments. It is really cool to get their help to complete the homeworks with very high results!

bojo2112jon lisas kommentaari 23. oktoober 2020 homework help in history

bojo2112jon lisas kommentaari 23. oktoober 2020 https://domyhomeworkfor.me/history-homework-help

Merle Kapsta lisas kommentaari 03. oktoober 2020 Ka minu poolt suured aitäh-sõnad teile kõigile!

Merle Kapsta lisas kommentaari 03. oktoober 2020 Ka minu poolt suured aitäh-sõnad teile kõigile!

An-4 lisas kommentaari 01. oktoober 2020 Aitäh teile kõigile!

mudakoger lisas kommentaari 29. september 2020 2 INGLIT Kaks reisivat inglit jäid ööbima rikkasse peresse. Pere ei olnud külalislahke ega pakkunud inglitele külalistetuba, vaid pani nad ööbima külma keldrisse. Kui nad asemeid tegid, märkas vanem ingel seinas auku ja müüris selle kinni. Seda nähes küsis noorem ingel: “Miks sa seda teed?” Vanem ingel vastas: “Asjad ei ole sellised, nagu paistavad…” Järgmisel ööl ööbisid nad ühes vaeses, kuid külalislahkes peres. Võõrustajad jagasid inglitega oma vähest toitu ja pakkusid neile magamiseks oma voodeid, et nad võiksid end hästi välja puhata. Hommikul ärgates leidsid inglid peremehe ja perenaise nutmas. Nende ainuke lehm, mis oli perekonna ainus tuluallikas, lebas laudas surnult. Noorem ingel küsis vanemalt: “Esimesel perel oli kõik olemas, ometi sa veel aitasid neid. Teisel perel ei olnud midagi, kuid nad olid valmis meiega kõike jagama, ometi lasid sa nende ainsal lehmal surra. Miks nõnda?” “Asjad ei ole sellised, nagu paistavad!” vastas vanem ingel. “Kui me keldris olime, sain aru, et seinas olevasse auku on peidetud kulda. Sealne peremees oli mühakas ega soovinud head teha. Ma parandasin seina ära, et ta kulda ei leiaks. Järgmisel ööl, kui me voodis magasime, tuli surmaingel peremehe naisele järele, kuid ma andsin talle lehma. Asjad ei ole sellised, nagu paistavad…” Me ei tea kunagi kõike. Isegi, kui sul on usk, vajad ka veendumust, et kõik, mis juhtub, on sulle kasuks. Seda mõistad üksnes aja jooksul. Mõned inimesed ilmuvad korraks meie ellu ja kaovad, mõned ilmuvad hetkeks ja saavad meie sõpradeks. Eilne on ajalugu. Homne on saladus. Tänane päev on kingitus. Elu on nõidus, iga hetke maitse on kordumatu! :-)

AinViires lisas kommentaari 25. september 2020 Peaks olema tõmmu riisikas.

tonism12 lisas kommentaari 25. august 2020 Sauna lagi 2015 suvi