Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru NB! Sulgeme oma teenused 1. septembril 2020

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Teenuste sulgemine

Sulgeme Nagi teenused septembris 2020!


See tähendab, et nagi.ee, fotoalbum.ee, keskus.ee, toru.ee, album.ee aadressidel olevatele andmetele ei ole võimalik peale seda kuupäeva enam ligi saada ja Nagi teenuste 25 terabaiti pilte ja videosi kaovad internetist jäädavalt.Miks me teenused sulgeme? Meie jaoks on tegu kalli hobiga mis pole üle 10 aastat oma kulusi katnud - reklaam on üha enam kolinud suurte tegijate (Google, Facebook) kätte ja pildid ning videod samamoodi telefonitootjate pilveteenustesse mis tähendab vähem külastajaid ja väiksemat reklaami müüki, mis on Nagi põhiline sissetuleku allikas.

Mida Te teadma ja tegema peaksite teenuste sulgemisega seoses?
Kui Teil on Teie jaoks olulisi andmeid mõnes meie teenuses, siis oleme fotode ja albumite vaadetesse lisanud allalaadimise võimaluse. Saate kõik pildid korraga ühe nupule vajutusega kenasti endale arvutisse laadida.
Kõik enne teenuste sulgemist tehtud paberpiltide tellimused saavad kenasti täidetud ja selle pärast muretsema ei pea.Andmete allalaadimisel soovitame eelnevalt natuke kalkuleerida. Kui Teil on mahult palju fotosi siis võib allalaadimise aeg olla pikk. Nagi serveritel on 200 mbit/sekundis kiirusega ühendus mis tähendab, et 1 gigabait andmeid laadub ca 50 sekundiga, eeldusel, et Teil endal on samaväärne või kiirem ühendus. 10 mbit/sekundis ühendusega laadub iga gigabait andmeid umbes 1000 sekundiga, 50 mbit/sekundis ühendusega 200 sekundiga, 100 mbit/sekundis ühendusega 100 sekundiga. Kui Teil on 200+ mbit/sekundis ühendus siis pro paketi jagu pilte laadub Teie arvutisse 1000 sekundiga mis on umbes 17 minutit. Kui Teil on aeglasem ühendus või rohkem andmeid siis soovitame pildid alla laadida albumi kaupa.Aitäh kõikidele, kes meie teenuseid kasutasid ning eriti suur aitäh fännidele, kes kõik 14 aastat on meie teenuseid kasutanud!Kui Tekib küsimusi või probeeme, siis kirjutage info@nagi.ee.