Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru NB! Sulgeme oma teenused 1. septembril 2020

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook
Nagisse saab asju üles riputada. Täna on Nagi koht sinu või su firma fotode hoidmiseks, avaldamiseks ning kommenteerimiseks. Sinu leidmiseks ja iseloomustamiseks võimaldab Nagi hallata sind ennast tutvustavat profiili. Profiilide ja tuttavate kaudu saad hallata suhteid su tänaste ja võimalike uute kontaktidega.

Tulevikus lisandub Nagi alla palju muid teenuseid, mida ühendab üks joon: info avaldamine ühelt poolt ja selle lugemine ning selle baasil suhtlus ja tagasiside teiselt poolt. Fotod ja isikute profiilid on vaid esimesed näited eri tüüpi andmetest, mida on võimalik avaldada ja kommenteerida.

Võimalused edaspidiseks on aga lõpmatud: suvalised teksti või multimeedia kujul postitused, kuulutused, videod, failid mida tahad teistega jagada ...
Nagi loojateks on inimesed, kes viimased 10 aastat on tegelenud eelkõige erinevate veebiteenuste arenduse ja halduse, aga ka IT, müügi, turunduse ja juhtimisega Ida- ja Kesk-Euroopas. Tuntuimaks projektiks võib pidada CV-Online teenust, millega kõik Nagi loojad tänase päevani seotud on. CV-Online ja teised eelnevad projektid on andnud head kogemused inimeste elu kergendavate ning lihtsalt kasutatavate suure koormusega töökindlate veebirakenduste loomisel.

Vaata ka profiile reigo janekh kris jk.
Iga korraliku internetiteenuse jätkusuutlikkus tähendab, et seda haldav ettevõte oleks ka majanduslikult edukas. Nagi eesmärgiks on pakkuda kindlat ja kvaliteetset teenust. Pakkudes kõiki oma teenuseid kasutajatele tasuta tähendaks, et mõne aja pärast leiaks te eest ülekoormatud serverid, aeglased ühendused ja kõikuva kvaliteedi.

Kuna erinevalt paljudest veebiteenustest nõuab Nagi mahukate fotode tõttu suuri investeeringuid riistvarasse ja infrastuktuuri (suur hulk servereid, terabaitidesse ulatuv fotoalbumite maht ning sellega seotud kümnetesse megabittidesse sekundis ulatuv võrguliiklus), siis tagamaks Nagi töökindlust ja kiirust kasutajate jaoks on Nagi äriline edu tähtis igale kasutajale. Nagi saab oma sissetuleku kolmest allikast: kasutajate teenustasud nagu aastamaksed, firmadele müüdav Internetireklaam ning erinevad lisateenused.
Sõbralikkus - kõiges, mida teeme.
Kasulikkus - pakkudes lahendusi, mis on igapäevaselt vajalikud ja elu kergendavad.
Nutikus - olla alati veidike teistest ees.
Avatus - nii avalikus suhtluses kui ka tehnoloogia poole pealt.
Tiimitunne ja ühtekuuluvus - nii oma kasutajatega kui ka ettevõtte siseselt.
Tekstireklaam, fotokonkursid ja sponsorreklaam on kolm põhilist reklaamiviisi. Täpsemalt loe reklaami leheküljelt.
Sulgeme Nagi teenused septembris 2020!


See tähendab, et nagi.ee, fotoalbum.ee, keskus.ee, toru.ee, album.ee aadressidel olevatele andmetele ei ole võimalik peale seda kuupäeva enam ligi saada ja Nagi teenuste 25 terabaiti pilte ja videosi kaovad internetist jäädavalt.Miks me teenused sulgeme? Meie jaoks on tegu kalli hobiga mis pole üle 10 aastat oma kulusi katnud - reklaam on üha enam kolinud suurte tegijate (Google, Facebook) kätte ja pildid ning videod samamoodi telefonitootjate pilveteenustesse mis tähendab vähem külastajaid ja väiksemat reklaami müüki, mis on Nagi põhiline sissetuleku allikas.

Mida Te teadma ja tegema peaksite teenuste sulgemisega seoses?
Kui Teil on Teie jaoks olulisi andmeid mõnes meie teenuses, siis oleme fotode ja albumite vaadetesse lisanud allalaadimise võimaluse. Saate kõik pildid korraga ühe nupule vajutusega kenasti endale arvutisse laadida.
Kõik enne teenuste sulgemist tehtud paberpiltide tellimused saavad kenasti täidetud ja selle pärast muretsema ei pea.Andmete allalaadimisel soovitame eelnevalt natuke kalkuleerida. Kui Teil on mahult palju fotosi siis võib allalaadimise aeg olla pikk. Nagi serveritel on 200 mbit/sekundis kiirusega ühendus mis tähendab, et 1 gigabait andmeid laadub ca 50 sekundiga, eeldusel, et Teil endal on samaväärne või kiirem ühendus. 10 mbit/sekundis ühendusega laadub iga gigabait andmeid umbes 1000 sekundiga, 50 mbit/sekundis ühendusega 200 sekundiga, 100 mbit/sekundis ühendusega 100 sekundiga. Kui Teil on 200+ mbit/sekundis ühendus siis pro paketi jagu pilte laadub Teie arvutisse 1000 sekundiga mis on umbes 17 minutit. Kui Teil on aeglasem ühendus või rohkem andmeid siis soovitame pildid alla laadida albumi kaupa.Aitäh kõikidele, kes meie teenuseid kasutasid ning eriti suur aitäh fännidele, kes kõik 14 aastat on meie teenuseid kasutanud!Kui Tekib küsimusi või probeeme, siis kirjutage info@nagi.ee.