Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! See teade on nähtav ainult esimesel päringul

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Kauneim kooli tort!

Konkursil osalevad Facebooki Koogimeistrite poolt käesolevaks õppeaasta alguseks valmistatud tordid.

Konkurss käib

Lisatud: 87 pilti, Toimub: 13. september 2011 - 16. oktoober 2011

Piparkoogimaania 2010 "Võlupood"

Kutsume sind osalema PiparkoogiMaania fotovõistlusel. Osaleda võib nii üksi, perega või terve klassiga. Võistluse teema on “Võlupood”. Ootame pilte Võlupoes leiduvatest kummalistest esemetest, mis on valmistatud piparkoogist. Parematele piparkoogimeistritele on auhinnad välja pannud PiparkoogiMaania, Overall, Hagar, Meira ja Dansukker.

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 259 pilti, Toimub: 1. detsember 2010 - 28. detsember 2010

Erilised teehetked

Jäädvustage ja laadige siia oma Erilised teehetked. Dilmah fotokonkurss kestab terve oktoobri kuu ja kolm ”erilise teehetke” jäädvustajat saavad auhinnaks eksklusiivse Exceptional teekollektsiooni. Peaauhinnaks on kaunis Dilmah Exceptional teeserviis, mille omanik valitakse välja kampaania perioodil kõigi enim nagi konkursilehel hääli saanud viie võistlustöö hulgast 1.novembril. Leidke oma erilised maitsemustrid Dilmah Exceptonal uuest teesarjast ning ammutage inspiratsiooni kaunitest sügisvärvidest ja tee soojendavast mõjust.

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 68 pilti, Toimub: 1. oktoober 2010 - 31. oktoober 2010

Piparkoogimaania 2009

Kutsume sind osalema PiparkoogiMaania fotovõistlusel. Kutsu oma pere või sõbrad kokku ja lase vürtsidel end kanda teise maailma otsa. See mida sa reisil näed, vala oma piparkoogiteosesse. Hindame häid ideid, loovust ja osavust. Võistluse teema on “ÜmberMaailmaReis.” Olgu piparkook sulle abimeheks sinu suurimate unistuste täitumisel! Vaata ka eelmistel aastatel kunstnike poolt loodud piparkoogitöid www.piparkoogimaania.ee.

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 335 pilti, Toimub: 1. detsember 2009 - 2. jaanuar 2010

FÖÖ "Pildi ennast tantsida!"

20. novembril toimub Rotermanni kvartalis fotopidu FÖÖ „Pildi ennast tantsida!“. Rotermanni Prooviveski on muudetud suureks fotostuudioks, kus toimub üheaegselt palju erinevaid fotosessioone ning külalised on nii fotograafid kui ka pildistatavad. Peole on oodatud kõik fotohuvilised- professionaalid, asjaarmastajad, ja muidugi peoinimesed. Tule kohale, tee pilte, lae pildid Nagisse ja jaga oma peoelamusi teistega.

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 32 pilti, Toimub: 19. november 2009 - 4. detsember 2009

Soomaa Sügis 2009

Sügise saabumine looduses pakub emotsioone kõigile meeltele, võta vaba päev ja talleta sügisvärvide kirevust Soomaa rahvuspargis. Jaga oma elamusi ka teistega, lae pildid Nagisse ning osale fotokonkursil Soomaa Sügis 2009. Auhinnad parimatele paneb välja matkakorraldaja soomaa.com, peaauhinnaks on talvine tõukekelgumatk külmunud jõgedel ja õhtu suitsaunas.

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 144 pilti, Toimub: 22. september 2009 - 21. detsember 2009

Muinastuled 2009

Jäädvusta kaameraga Muinastulede öö lõke Eestis või mujal Läänemere rannal või sadamas. Kas näed ühte või mitut lõket? Leia midagi ilusat ja üllatavat ning jaga seda ka teistega. Sisusta see õhtu kaunite piltide klõpsimisega ja osale Nagi konkursil "Muinastuled 2009". Auhinnaks restorani Paat kinkekaart 500 krooni ulatuses, lisaks Rannarahva muuseumi külastus.

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 69 pilti, Toimub: 29. august 2009 - 10. september 2009

Jaanipäev 2009

Jäädvusta jaanipäevanädalat Eestis ja mujal. Mida ilusat või üllatavat su kaamerasilm tabas? Näe jaanipäeva teise ja ootamatu nurga alt. Näita midagi üllatavat ja emotsionaalset. On see ehk lõke, mõni inimene, loodus või lausa sõnajalaõis? Sisusta jaanipäev mõnusate piltide klõpsimisega ja osale Nagi konkursil "Jaanipäev 2009".

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 370 pilti, Toimub: 22. juuni 2009 - 12. juuli 2009

Suvi ja Viking Line

1. juunil 2009 sai Viking Line 50. aastaseks. Juubeliaasta puhul korraldame fotokonkursi ”Suvi ja Viking Line” ning kutsume kõiki huvilisi jäädvustama oma elamusi punaste laevadega. Konkursi foto võib olla tehtud nii merel, laevast, laeva detailist vms.

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 784 pilti, Toimub: 1. juuni 2009 - 31. august 2009

Märka märgalasid

Eesti-Läti koostööprojekti „Tagasi loodusesse“ raames kuulutab MTÜ Peipsi Koostöö Keskus välja foto- ja joonistuskonkursi “Märka märgalasid!“. Ootame kõiki noori jäädvustama Eesti märgaladel oma elamusi fotosilma või joonistusvahendite abil – põnevaid ja erilisi hetki, kohtumisi luhtadel, madal- ja siirdesoodes, rabades, merekaldal või porilombis. 6 parimat fotot ja 6 parimat joonistust leiavad oma koha kaheaastases märgaladeteemalises koolikalendris. Võitjad saavad kingituseks foto- ja kunstitarbeid ning koostatud koolikalendri.

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 230 pilti, Toimub: 1. mai 2009 - 2. oktoober 2009

Ma armastan naeratusi püüda

Püüa naeratusi ja võida Sony Ericssoni C510 Cyber-shot. Osalemiseks lihtsalt jäädvusta suurepäraseid naeratusi ja lae siia üles. Naeratusi võid koguda ja üles laadida nii palju kui tahad. Žürii hindab võitja valimisel parimat naeratust.

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 2003 pilti, Toimub: 19. aprill 2009 - 17. mai 2009

EU domeeni pidupäevamäng „Märka domeeni“

Tänavu kevadel täitus Euroopa domeenil kolmas aasta. Selle toreda tähtpäeva puhul korraldavad EU domeenide register EURid ja EU domeenide ametlik registripidaja Eestis ZONE.EU vahva fotomängu. Kuivõrd nende kolme aastaga on EU domeene registreeritud juba rohkem kui kolm miljonit ja Eestissegi on neid registreeritud üle kaheksa tuhande, siis kutsumegi kõiki huvilisi käima linnas või suisa metsas lahtiste silmade ning laskevalmis fotoaparaadiga. Seda kõike selleks, et neid domeene kõige põnevamates olukordades jäädvustada ja seejärel siia konkursile saata!

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 50 pilti, Toimub: 15. aprill 2009 - 7. mai 2009

Soomaa Viies Aastaaeg

Viiendaks aastaajaks kutsuvad Soomaa kohalikud elanikud aastast aastasse korduvat üleujutuste aega. Madalast pinnamoest ja lehvikukujulisest jõgedevõrgust tingitud regulaarsed üleujutused on huvitav loodusnähtus, mis ka alati uudistajaid kohale meelitab. Fotokonkursile ootame teie jäädvustusi muljetest ja elamustest Soomaa viiendal aastaajal. Auhinnad parimatele paneb välja matkakorraldaja soomaa.com, peaauhinnaks suvine kanuumatk 10-le ja õhtu parvsaunas "Pühamüristus".

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 144 pilti, Toimub: 15. aprill 2009 - 15. mai 2009

Kingi muuseumile päev oma elust!

Eesti Rahva Muuseum tähistab 14. aprillil oma 100. sünnipäeva. Sellel tähtpäeval kutsume teid fotodes jagama Eesti Rahva Muuseumiga ühte päeva oma elust. Kuidas möödus teie elus 14. aprill 2009. aastal? Millised olid teie selle päeva tööd ja toimetamised, mõtted ja elamused? Kas see päev läks teil korda? Kas see oli tavaline või ebatavaline päev? Jäädvusta päeva ülevaadet või kõige olulisemaid detaile päevast ning laadi fotod Nagisse ja videod Torusse. Fotod ja videod lähevad kõik Eesti Rahva Muuseumi varasalvedesse. Tegu pole seega päris konkursiga, vaid kogumiga Eesti inimeste ühe päeva piltjäädvustustest.

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 26 pilti, Toimub: 14. aprill 2009 - 1. juuni 2009

Toidufoto

Fotokonkurss neile, kes soovivad end proovile panna samal ajal nii foto- kui ka toidukunstis. Toidufotot peetakse üldiselt alaks, mis nõuab keerulist valgustust, kallist tehnikat ja erilist nutikust kompositsiooni loomisel. Kuid just seetõttu on see ala ka põnev ja igaühele proovimist väärt. Kas suudad luua isuäratava toidufoto?

Konkurss on lõppenud.

Lisatud: 309 pilti, Toimub: 1. veebruar 2009 - 1. mai 2009

Rõõm tervisest kesklinnas

Konkursile ootame fotosid, mis on seotud tervislikke eluviise ja sportimist kajastavate ürituste ja sündmustega nii oma koolis kui ka mujal Tallinna Kesklinnas, pilte neist osavõtvatest igas vanuses inimestest, noorte nägemus tervislikest eluviisidest ja/või sportimisvõimalustest Kesklinnas jne.

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 113 pilti, Toimub: 27. oktoober 2008 - 15. detsember 2008

Estonian Airi konkurss lennuvaatlejatele

Saada Nagi keskkonda lennukas foto Estonian Airi sinilinnust (või selle sabast, tiivast ...), mille oma kaamerasilmaga oled suutnud kinni püüda. Lisa pildile pealkiri ning osale kahe lennupileti loosis vabalt valitud Estonian Airi sihtkohta!

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 216 pilti, Toimub: 1. september 2008 - 12. oktoober 2008

Üks riik – 121 rahvust

Eesti Vabariik 90 pühendatud fotokonkursi eesmärgiks on koguda fotosid, mis näitaksid Eestimaa elu ja olu ning inimesi – kõigi 121 rahvuse kooseksisteerimist. Seoses oktoobri kui rahvuste kuuga kuulutab Rahvastikuminister Urve Palo büroo koos üleriigilise integratsiooniprojektiga Minu Riik välja fotokonkursi „Üks riik – 121 rahvust”. Konkursile on oodatud pildid, mis näitavad erirahvusest inimeste igapäevast elu Eestis; eri rahvustest inimeste koosviibimisi (nt. eri rahvusest sõpru, segaperekondi, töökollektiive jne). Peaauhinnaks MacBook White.

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 242 pilti, Toimub: 1. september 2008 - 12. oktoober 2008

Rat Race 2008

Kontorirottide jooksu Rat Race fotokonkursile võib esitada fotosid, mis on tehtud Rat Race üritustel Tallinnas, Tartus, Võrus VÕI Rakveres. Haara kaamera ning jäädvusta ürituste põnevamad, lõbusamad hetked. Osale kindlasti, sest Sa ei taha JU maha magada nii head konkurssi.

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 161 pilti, Toimub: 30. mai 2008 - 17. juuni 2008

Iseseisvad harjutused Rat Raceks

Kontorirott, sinu tähetund saabub peagi! JCI kuulutab välja kontoriroti-aasta parima fotokonkursi „Iseseisvad harjutused Rat Raceks“. Konkursile on oodatud fotod kontorirottide sportlikest harjutustest kontoris leiduvaga. Kasutada võib kõike - alustades kohvitassidest, lõpetades kolleegi tooliga. Osale konkursil ja võida oma meeskonnale vingeid auhindu. Näita sõbrale, konkurendile ning koostööpartnerile kuivõrd vahva ja loominguline meeskond on Teil ja kuidas valmistute Teie kontoriroti aasta parimaks ürituseks Rat Race.

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 46 pilti, Toimub: 23. aprill 2008 - 31. mai 2008

Statoili autokonkurss “Mis Auto 2008?”

Ta on eriline. Ta on unikaalne. Ta on tuunitud. Ta näeb hea välja. Sa oled tema üle uhke. Sa tahaksid teda kõigile teistele näidata. Just seda ootamegi! Saada meile pilt oma autost, nii et tema sisemine ja välimine ilu "missivõistlusel" kõige paremini välja paistaksid! Esmakordselt fotokonkursside ajaloos ei hinda me Sinu pilditegemise oskuseid vaid ainult Sinu autot. Otsime välja 6 kõige erilisemat eksemplari, et kasutada neid Statoili 2008. aasta kalendri kujunduses - lööme võitjad läikima ja anname neile profifotograafi käe all uue hingamise!

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 360 pilti, Toimub: 15. oktoober 2007 - 4. november 2007

Kas Sinu vanaema on Tegija? Aga vanaisa?

Tallinna Börs ja Eesti Väärtpaberikeskus kuulutavad välja fotokonkursi teemal “Kas Sinu vanaema on Tegija? Aga vanaisa?” On Sinu vanaema arvutifriik või vanaisa fanaatiline lumelaudur? Tee neist pilt, saada meile ning võida vinge 6-päevane fotoreis tundrasse ja teisi tegijaid auhindu. PS: Eraldi auhinna saab ka võidufotol kujutatud Tegija - Sinu vanaema või vanaisa!

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 71 pilti, Toimub: 25. september 2007 - 31. oktoober 2007

Rat Race 2007

Kontorirottide jooksu Rat Race fotokonkursile võis esitada liikumist, emotsioone ja õhkkonda kajastavaid fotosid järgmistelt üritustelt: Kontorirottide jooks, Rotipoja jooks ja JCI Laste Mängumaa. Mida hinnati: Pingeline finišihetk, lustakam võistkond, särtsakas suvealgus, rõõmus laps, naeratused jne Eesmärk oli saada parimaid ürituse meeleolu kajastavad ja emotsiooni kandvad fotosid.

Konkurss on lõppenud - vaata tulemusi

Lisatud: 163 pilti, Toimub: 1. juuni 2007 - 14. juuni 2007

Timberland Metsiku Looduse fotokonkurss

Lofo, Nagi ja looduspilt.ee ühiskonkursile on oodatud kõik jäädvustused vabast Eesti loodusest. Peaauhinnaks täiskasvanutele on 50000 krooni Timberlandilt ja noortele Lenovo sülearvuti. Peaauhindu tuleb üle andma Eesti Vabariigi kultuuriminister Laine Jänes. Igat kategooriavõitu tunnustavad paljud kodumaised ettevõtted.

Konkurss on lõppenud - vaata tulemusi

Lisatud: 2459 pilti, Toimub: 13. aprill 2007 - 6. september 2007

Mina ja lemmik

Kõigi loomasõprade ajakiri LEMMIK kuulutab välja suure fotovõistluse "Sarnane otsib sarnast ehk mina ja lemmik". Osalevad pildid, kus peal te olete oma lemmikuga koos ja mis näitavad kui sarnased või siis vastupidi, kui erinevad te oma lemmikuga olete. Pildid, kus peal ei olnud korraga nii inimest kui ka tema lemmiklooma, konkursil osaleda ei saanud.

Konkurss on lõppenud - vaata tulemusi

Lisatud: 393 pilti, Toimub: 3. aprill 2007 - 20. mai 2007

Olympuse Talvemõnud 2007

Fotodega näidati, et ka sel aastal oli talv täis mõnusid, lumi ei jäänud taeva ning lõbu leidus kõigile! Lõpetasime talve ühe hea fotokonkursiga, kus nii osalejaks kui hindajaks olid just sina. Kõiki fotosid läbis teema - "Talv on mõnus". Parimatele digikaamerad Olympuselt.

Konkurss on lõppenud - vaata tulemusi

Lisatud: 366 pilti, Toimub: 13. märts 2007 - 15. aprill 2007

Ekspressi Fläsh 2006

Eesti Ekspress avaldab igal nädalal Fläsh!-i ehk lugejate saadetud parima foto kuumadest sündmustest, inimestest ja olukordadest. Nüüd soovime välja selgitada mulluse parima fläshi.

Konkurss on lõppenud - vaata tulemusi

Lisatud: 51 pilti, Toimub: 7. veebruar 2007 - 20. veebruar 2007