Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru NB! Sulgeme oma teenused 1. augustil 2020

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Viimased kommentaarid

valda soorand lisas kommentaari 2 päeva tagasi kolleegid

margitmargit lisas kommentaari 2 päeva tagasi Kes see selline on? Pole nagu varem näinud.

mudakoger lisas kommentaari 02. juuli 2020 ndrek sai SUURIMA püütud kala(ahven 204 g.) eest diplomi ja auhinnax valis ta taliunna!!! VÄGEW auhinnalaud oli ! 1.koht sai "Võro konxupoe"(Kristjani pood) kinkekaardi 150 EURi ,2. koht kinkekaardi samast 100 EURi ja 3. koht kinkekaardi ike "Wõro konxupoest"- 50 EURi!

mudakoger lisas kommentaari 02. juuli 2020 Anzip vöi Ligi??? :-)))

mudakoger lisas kommentaari 02. juuli 2020 VÄEGA armas! :-)

mudakoger lisas kommentaari 02. juuli 2020 Hea nali on lühike ja läbipaistev nagu naiste öösärk! :)))

mudakoger lisas kommentaari 02. juuli 2020 Hea nali on lühike ja läbipaistev nagu naiste öösärk!

mudakoger lisas kommentaari 01. juuli 2020 Kuidas saada teada, et keegi on taimetoitlane. Ole lihtsalt vait, ta ise ütleb seda.

mudakoger lisas kommentaari 01. juuli 2020 Käisin täna sõbra vanaisa matustel, kes muuhulgas oli ka mingi kuradi sekti liige. Vastavalt selle sekti tavadele viibis matustel ka selgeltnägija, kes pidi ennustama, kes sureb järgmisena. Peale rohkete laulude saatel muldasängitamist, selgeltnägija keskendus, ajas käed laiali nagu Kate Winslet Titanicus ja teatas, et järgmisena sureb see, kes esimesena surnuaialt lahkub. Istume siin juba viiendat tundi. Hämardub. Kes mängivad kaarte, kes surfib nutitelefoniga netis. Vanem rahvas ootab tellitud doominoklotse. Nooremad tellisid pitsat ja õlut. Kalmistuvalvur oleks peaaegu kere peale saanud, kui üritas meid minema ajada. Plaanitakse grillimist koos politseinikega, kes tulid kalmistuvalvuri kitumise peale ja on otsustanud peale olukorraga tutvumist meile seltsi pakkuda. Üks politseinik helistas Päästeametisse ja palus sooje tekke tuua. Arutleme praegu, kas tasub nende saabumisel neile rääkida, mis põhjusel me siin viibime. Meiega liitunud pitsakullerid arvavad, et ei peaks. Et läheb liiga kitsaks. Hoian teid sündmuste arenguga kursis. Ärge Delfisse teada andke, niigi ruumi vähe!

mudakoger lisas kommentaari 01. juuli 2020 Mis vahe on õpetajal ja pedofiilil? Pedofiil armastab lapsi. :))))