Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Viimased kommentaarid

Elviira Olen lisas kommentaari 2 tundi tagasi Mitte linnukestele. :)

mudakoger lisas kommentaari Eile 1,55kg linask - Saagud 14 grammise võnkuva plekiga! :P

monarda lisas kommentaari 2 päeva tagasi Ühisköök

Elviira Olen lisas kommentaari 4 päeva tagasi See midagi sarnast, mis liikus Manija saare ja mandri vahel kui meri pole õieti jääs, aga paadiga ka sõita ka ei saa. Rahvas sai Lihulas poes käia ja Pärnu tulla kui ajad klapitasid. Alalõpmata remonditi. Ei teagi kas selle talvel ka käigus on?

monarda lisas kommentaari 5 päeva tagasi Kaunis hirmus riist ja välimuselt tuletab veel sajajalgset meelde.Neid on ka suuremaid, aga õppimiseks on nad vähe ohtlikud

monarda lisas kommentaari 5 päeva tagasi Tiibu tal pole, aga muidu laseb igal pool

Elviira Olen lisas kommentaari 6 päeva tagasi Multi liikur? :)

Elviira Olen lisas kommentaari 6 päeva tagasi Lahe sõiduk! :)

mudakoger lisas kommentaari 6 päeva tagasi Pildistab Aya - vasakus nurgas esiplaanil!

mudakoger lisas kommentaari 6 päeva tagasi See toimus meiega väga ammu kui olime noored ja ilusad me ei osanud midagi karta meid rõhus üks võõras võim kes võttis me noorusest aastaid Ei küsinud keegi meie käest mis keeles sa rääkida soovid ja kui aeg koputas uksele tuli kodust lihtsalt kaugele minna sinnapoole kus tõuseb päike itta Muidugi Venemaa on suur lai ja meie Eesti nii väike meid paisati kõikjale üle maa me ees olid võõrad paigad kuid ikkagi jäime me eestlasteks Selles suures ja võitmatus armees oli teisigi vabastatud isamaa poegi kelledest enamus said meie sõbrad kuid leidus ka teisi vendi kelle meelest me olime fašistid Me ehitasime üles seda kodumaad teised valvasid hoolsalt riigi piire mõned juhtisid roomikuid ja tanke teenisid laevadel meredel ka allveelaevades ning lennuväes hüpates alla taevast Meist paljud teenisid kolm aastat kuid minul vedas juba kahega me võisime olla vahel jamas kuid alati toetas sõbra õlg ja teadmine kord saame vabaks Nüüdseks oleme juba vaba rahvas ja ammu möödunu ununeb vaikselt siiski unenägudes taas oleme noored reipalt marsime ning anname au ja meie sõjakatelt huultelt kostub võidulaul!