Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

reklaam

Viimased kommentaarid

paul mardi lisas kommentaari 3 tundi tagasi Suurepärane!!!

Elviira Olen lisas kommentaari 7 tundi tagasi Väga õnnestunud mull! :)

tiiumalken lisas kommentaari 11 tundi tagasi mõnus, poolakas nagu Chopingi :) mis siis,et eri ajal

tiiumalken lisas kommentaari 11 tundi tagasi neil tsaariajast, meil nõukogude ajast - rannas piirivalve patrullimise teed. Päris hea, piki randa saab promeneerida :)

Pripsu lisas kommentaari Eile Tänud!

Ain Piir lisas kommentaari 2 päeva tagasi Ei ole eriti haruldane Lõuna-Eestis. Minu isakodu tiigis olen neid juba lapsepõlvest saati vaadelnud. Ei häirinud neid ka maaparandus, mille tõttu tiik teise kohta kaevati. Tiiki ei ole juba aastaid puhastatud ja seetõttu on see taimestikku täis kasvanud.

MaireKase lisas kommentaari 2 päeva tagasi Harivesilik on vist üsna haruldane. Pole olnud õnne kohata. Vaatasin, et need liigid on nüüd siirdatud eri merekondadesse: Triturus cristatus - harivesilik Lissotriton vulgaris - tähnikvesilik

MaireKase lisas kommentaari 2 päeva tagasi Sinililled kutsuvad end ikka igal kevadel pildistama, aga eks nad ole ju ka imelised! Lörtsiga sinilillepilti pole veel näinudki. Hea pilt!

Ain Piir lisas kommentaari 3 päeva tagasi Akvaariumis jah. Juba eelmisel kevadel tekkis see mõte. Tegin siis mõned pildid prooviks. Nüüd on varustus parem ja pildid said ka enam-vähem. Loodusliku mulje kujundamisega eriti vaeva ei näinud. Vesi peab puhas olema ja akvaariumi klaasid ka. Peegeldusi ikka tekib ja prahti on palju välja kloonitud. Tausta rohelise värvi annab sobivat värvi tekk. Minu meelest on kõik seni nähtud pildid sama moodi tehtud.

Elviira Olen lisas kommentaari 3 päeva tagasi Ja lehed tulevad kah! Kõik muutub ilusaks roheliseks ja õied tulevad kah! :)