Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Viimased kommentaarid

mudakoger lisas kommentaari 8 tundi tagasi 4 ööd ülewal ja vaevelnud TUGEWATE & pidevate valude käes! Maganud vast 6-7 tundi 4.ööpäeva jooksul vaid(30- 40 min. kaupa) -NIIKAUA kui valuvaigistid toimivad! :( Aga Tallinna poolt mingit "kaastunnet" loota pole!?

mudakoger lisas kommentaari 8 tundi tagasi 4 ööd ma ülewal ja vaevelnud valude käes! Maganud vast 6-7 tundi kokku 4.ööpäeva jooksul vaid(30- 40 min. kaupa) -NIIKAUA kui valuvaigistid toimivad! :( Aga Tallinna poolt mingit "kaastunnet" loota pole!?

mudakoger lisas kommentaari 11 tundi tagasi Aga Tallinna poolt mingit "kaastunnet" loota pole!? :(

mudakoger lisas kommentaari 11 tundi tagasi 4 ööd ülewal ja vaevelnud valuude käes! Maganud vast 6-7 tundi 4.ööpäeva jooksul vaid(30- 40 min. kaupa) -NIIKAUA kui valuvaigistid toimivad! :( Aga Tallinna poolt mingit "kaastunnet" loota pole!?

mudakoger lisas kommentaari 11 tundi tagasi 4 ööd ülewal ja vaevelnud TUGEVATE valude käes! Maganud vast 6-7 tundi 4.ööpäeva jooksul vaid(30- 40 min. kaupa) -NIIKAUA kui valuvaigistid toimivad! :(

mudakoger lisas kommentaari 2 päeva tagasi https://www.apollo.ee/haug-eluviisid-puugitehnikad-retseptid.html

mudakoger lisas kommentaari 2 päeva tagasi http://nami-nami.ee/sonastik/sona/1212/haug%20(kala)

mudakoger lisas kommentaari 2 päeva tagasi Pilt tehtud Põrmu talo all ja pildil essana kükitavad mu tädipojad - Taavet Vardja(hetkel elab Wiljandis) siis Tõnis Vardja(tema veli, kes hukkus traagiliselt koos uma naisega Tartu lähistel autoõnnetuses)) ja mu tädi Helve Siivo (elukoht Siili peatuse man Tallinnan).

mudakoger lisas kommentaari 2 päeva tagasi VÄEGA HÄÄ linaskijärw!

mudakoger lisas kommentaari 2 päeva tagasi VÄEGA HÄÄ linaskijärw!