Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Reklaami- ja turundusvõimalused

Keskus - Fotoalbum - Nagi - Toru - Album.ee


Uudis: küsi eripakkumist - kuni 7. detsembrini esmakordsetele reklaamijatele allahindlus -25% kuuajalistelt ja -15% nädalastelt kampaaniatelt (ei kehti meediaagentuuridele).

Keskus, Fotoalbum, Nagi, Toru ja Album.ee on Nagi OÜ hallatavad Eesti suurimad suhtlus-, foto- ja videosaidid, mida nädalas külastab üle 130 tuhande ja kuus 350 tuhande unikaalse kasutaja. Kokku teeb see kuus ligi poole Eesti Interneti kasutajatest. Võtke ühendust ja leiame koos lahenduse, kuidas jõuate oma turundussõnumiga selle kasutajaskonnani.

Meie kuuajalise püsireklaami paketti kuulub kuni üle 40 miljoni reklaaminäitamise ja seda igati soodsa hinnaga.

Levinuimateks reklaami formaatideks on 728x90, 250x250, 250x150, 250x50 ja 200x200 bännerid, tekstireklaam ning lehe peal kuvatavad brandmarkid ja floating bännerid.

Keskus on uus augustis 2008 käivitunud sotsiaalne võrgustik ja suhtluskeskkond. Keskus on ka Nagi, Fotoalbumi, Toru ja Album.ee ühine sait, kus paiknevad nende 4 saidi kasutajakontod, sõbralistid, olekud, kirjakastid, profiilid ja grupid.

Eesti suurimat fotosaiti Fotoalbum külastab nädalas üle 80 tuhande inimese. Pilte on üles pandud üle 21 miljoni. Lehevaatamisi on päevas üle 1 miljoni, selle näitajaga kuulume Eesti Top 5 saitide hulka.

Eesti suuruselt teist fotosaiti Nagi külastab nädalas üle 40 tuhande inimese. Fotosid on üles laaditud üle 4,5 miljoni. Nädalas on Nagis kokku üle 1 miljoni lehekülje vaatamise.

Album.ee on meie kolmas fotosait, mis kuulub samuti Eesti suurimate hulka. Külastajaid on Album.ee'l nädalas üle 30 tuhande.

Täna veel noort eestimaist videosaiti Toru külastab nädalas kuni 20 tuhat inimest ning ligipääs on sinna oma kasutajanimega kõigil Nagi ja Fotoalbumi üle 70 tuhandel kasutajal.

Keskuse, Fotoalbumi, Nagi, Toru ja Album.ee ühine reklaampakett jõuab nädalas üle 120 tuhande ja kuus üle 350 tuhande inimeseni - küsi ja räägime täpsemalt.

Firmade foto- ja videokonkursside, mängude ja loosimiste korraldamine


Kasvatamaks brändituntust oma tänaste ja tulevaste klientide seas ning panemaks inimesi teie firmaga midagi koos tegema pakume võimalust teie firma, brändi, toote või teenusega seotud foto- või videokonkursi, mängu või loosimise korraldamiseks meie foto- ja videosaitides.

Erilahendused ja sponsorreklaam


Tavareklaami kõrval on võimalik kogu Keskuse, Fotoalbumi, Nagi, Toru ja Album.ee keskkondade sponsorreklaam ning mitmesugused erilahendused kõigis kolmes keskkonnas. Küsi täpsemalt või tee omapoolne ettepanek - oleme paindlikud!

Meie senised reklaamipartnerid


Tänaseks on oma tooteid ja teenuseid meie keskkondades reklaaminud või meie muid turunduslahendusi kasutanud näiteks Alphaline Consult, Auto24, Carlsberg, City24, CV-Keskus, CV-Online, Crime.ee, Delfi, Desknote, Digizone, Duracell, Eesti Väärtpaberikeskus, EkspressAuto, Elisa, EMT, Enter IT-Market, Fotoluks, Funbox, GoDiscover, Infopluss, IT Kolledž, Kinnisvaraveeb Kv.ee, Laservisioon, Masterfoods, Nikon, Nokia, Oksjon24.ee, Photopoint, Procter & Gamble, Reisipank.ee, Quelle, Sadulakeskus, Saku, Soov, Stallion, Statoil, Tallinna Ettevõtlusamet, Äripäev ja paljud teised.Lisainfo:

Jüri Kaljundi
E-post: jk@nagi.ee
Tel: +372-5015252