Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! See teade on nähtav ainult esimesel päringul

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook
Kindlasti mitte ainult, kuigi soovime olla mugavaima fototeenuse pakkuja Eestis. Fotod on vaid üks tüüp andmetest, mida kasutajad Nagis hoida saavad.
Nagi võimaldab oma tuttavaid loetleda, neid grupeerida ning kasutada loodud gruppe suhtluseks ja andmete ligipääsu halduseks.
Grupp on ühe teema ümber koondunud kasutajate ring, kes jagavad grupis fotosid ja suhtlevad grupi foorumis. Grupil on oma nimi, kirjeldus, sinna lingitud kasutajate fotod ja foorumipostitused nende vastustega. Loomulikult on grupil ka oma liikmeskond. Grupid võivad olla avalikud või privaatsed.
Kindlasti mitte. Me ei usu, et sõprade ja tuttavate lisamine oleks omaette teenusena pikaajaliselt huvipakkuv. Loomulikult on tore uusi ja vanu tuttavaid oma nimekirjadesse lisada, lõpuks tekib aga küsimus, miks on see vajalik.

Kontaktid ja sõprade lisamine on meie meelest vaid vahend, mis peaks muutma mugavamaks ja võimalusterohkemaks meie muud teenused.

Heaks näiteks on fotode avaldamine, vaatamine ja kommenteerimine. Kontaktgrupid on seal vahendiks, millega oma tuttavatele ülespandud piltidest teada anda ning kasutajapõhiselt ligipääsu jagada. Kuigi paljud inimesed teevad oma fotod kõigile avalikuks, on vahel soov ligipääs vaid oma perekonna, töökaaslaste või antud üritusel osalenutega piirata. Siin tulevadki appi kontaktgrupid, mis tagavad, et vaid nende liikmed sinu pilte vaadata või kommenteerida saavad.