Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook
Nagisse saab asju üles riputada. Täna on Nagi koht sinu või su firma fotode hoidmiseks, avaldamiseks ning kommenteerimiseks. Sinu leidmiseks ja iseloomustamiseks võimaldab Nagi hallata sind ennast tutvustavat profiili. Profiilide ja tuttavate kaudu saad hallata suhteid su tänaste ja võimalike uute kontaktidega.

Tulevikus lisandub Nagi alla palju muid teenuseid, mida ühendab üks joon: info avaldamine ühelt poolt ja selle lugemine ning selle baasil suhtlus ja tagasiside teiselt poolt. Fotod ja isikute profiilid on vaid esimesed näited eri tüüpi andmetest, mida on võimalik avaldada ja kommenteerida.

Võimalused edaspidiseks on aga lõpmatud: suvalised teksti või multimeedia kujul postitused, kuulutused, videod, failid mida tahad teistega jagada ...
Nagi loojateks on inimesed, kes viimased 10 aastat on tegelenud eelkõige erinevate veebiteenuste arenduse ja halduse, aga ka IT, müügi, turunduse ja juhtimisega Ida- ja Kesk-Euroopas. Tuntuimaks projektiks võib pidada CV-Online teenust, millega kõik Nagi loojad tänase päevani seotud on. CV-Online ja teised eelnevad projektid on andnud head kogemused inimeste elu kergendavate ning lihtsalt kasutatavate suure koormusega töökindlate veebirakenduste loomisel.

Vaata ka profiile reigo janekh kris jk.
Iga korraliku internetiteenuse jätkusuutlikkus tähendab, et seda haldav ettevõte oleks ka majanduslikult edukas. Nagi eesmärgiks on pakkuda kindlat ja kvaliteetset teenust. Pakkudes kõiki oma teenuseid kasutajatele tasuta tähendaks, et mõne aja pärast leiaks te eest ülekoormatud serverid, aeglased ühendused ja kõikuva kvaliteedi.

Kuna erinevalt paljudest veebiteenustest nõuab Nagi mahukate fotode tõttu suuri investeeringuid riistvarasse ja infrastuktuuri (suur hulk servereid, terabaitidesse ulatuv fotoalbumite maht ning sellega seotud kümnetesse megabittidesse sekundis ulatuv võrguliiklus), siis tagamaks Nagi töökindlust ja kiirust kasutajate jaoks on Nagi äriline edu tähtis igale kasutajale. Nagi saab oma sissetuleku kolmest allikast: kasutajate teenustasud nagu aastamaksed, firmadele müüdav Internetireklaam ning erinevad lisateenused.
Sõbralikkus - kõiges, mida teeme.
Kasulikkus - pakkudes lahendusi, mis on igapäevaselt vajalikud ja elu kergendavad.
Nutikus - olla alati veidike teistest ees.
Avatus - nii avalikus suhtluses kui ka tehnoloogia poole pealt.
Tiimitunne ja ühtekuuluvus - nii oma kasutajatega kui ka ettevõtte siseselt.
Tekstireklaam, fotokonkursid ja sponsorreklaam on kolm põhilist reklaamiviisi. Täpsemalt loe reklaami leheküljelt.