Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Kuidas kutsun sõbrad pilte ja albumeid vaatama?

Nagisse pandud piltidest saad mugavalt sõpru ja tuttavaid teavitada. Iga foto või albumi kohalt leiad registreerunud ja sisselogitud kasutajana nupu “Kutsu vaatama“.

Väljale “Lisa e-posti aadresse saajateks” saad komaga eraldatult kirjutada oma sõprade e-posti aadressid, kellele tahad teavitust saata. Peale seda pead kindlasti “Lisa aadress” nuppu vajutama, et õiged aadressid “Kirja saajad” kasti tekiks - kui seda ei juhtu, on midagi valesti läinud, proovi siis ühe aadressi kaupa lisamist. Veelgi mõnusam on teavitada neid sõpru-tuttavaid, keda olete lisanud oma “Tuttavad” lehel ning kes on seal vastavatesse tuttavate gruppidesse jagatud. Vali kas perekond, parimad sõbrad, töökaaslased, mõni oma loodud grupp või lihtsalt üksikud Nagi tuttavad ning pane nad “Lisa =>” nupuga saajate hulka. See on jälle üks hea põhjus kõik oma tuttavad Nagis eelnevalt defineerida ning nad tuttavate-sõprade hulka lisada. Nii säästad hiljem oma vaeva ja Nagi kasutamine muutub kiiremaks.

Saajate valimise järel saad kohandada kirja pealkirja ja sisu. Lihtsamal juhul sobivad aga ka vaikimisi pealkiri ja sisu ning võid kohe “Saada” nuppu vajutada. Nii saavadki sõbrad-tuttavad teate kas albumi või foto kohta. Nagi kasutajatele läheb vastav Nagi teade, välistele kasutajatele tavaline e-post.

Teateid saab saata nii enda kui ka teiste Nagi kasutajate huvitavate fotode ja albumite kohta. Edukat teavitamist !