Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Kuidas jagada privaatseid albumeid sõpradega, kes pole Nagi kasutajad?

Kui tahad Nagi privaatseid albumeid jagada sõpradega, kes veel ei ole Nagi kasutajad, saad selleks teha albumi, millele nad sinu poolt saadetud linki teades ligi saavad.

Albumit luues vali tüübiks “Privaatne,” peale mida tekib sama tulba lõppu valikuvõimalus “Luba privaatlingiga ligipääs”. Peale “Loo album” vajutamist leiad järgmisel lehel kastist “Detailid” privaatlingi “Albumi aadress teistele saatmiseks” - seda võidki sõpradele jagada. Ilma seda privaatlinki teadmata keegi albumit vaadata ei saa ning Nagi seda kusagil ei avalda.

Kui tahad, võid albumi loomisel vaatamisvõimaluse anda ka oma Nagi eeldefineeritud tuttavate gruppidele - nemad näevad seda albumit siis kohe oma tuttavate albumite all ning ei pea salalinki kasutama. Teised, kes pole Nagi kasutajad, saavad aga albumile ligi vaid albumi privaatlinki teades.

Mugavaim võimalus privaatlingi laialisaatmiseks on iga albumi kohal paiknev “Kutsu vaatama” nupp, mille kaudu sõpradele teavituse saatmisel pannakse privaatlink kohe kirja teksti.

Privaatlingi asemele uut genereerida või seda maha võtta saad albumi “Redigeeri” nupu alt.

Palume arvestada, et privaatlingi turvalisus pole kindlasti nii suur, kui vaid Nagi tuttavate gruppidele õiguste andmine. Privaatlinki on lihtne edasi saata ja seetõttu võib see teie sõprade-tuttavate käest kuhugi ringlema minna, siis näevad sinu pilte ja albumeid ehk ka need, keda sa vaatajate hulka ei taha. Õiguste andmisel gruppide kaupa kontrollitakse iga kord vaataja kasutajanime ja salasõna, seetõttu on see tunduvalt kindlam viis õiguste piiramiseks.