Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Konkurss on lõppenud ja žürii koos Statoiliga oma otsuse teinud.
Võitjateks, kelle vingeimatest vingeimad autod Statoili kalendrisse jõuavad, osutusid:

1955 Jaguar Mark VIIM ja Hart Jürine
1968 Ford Mustang HT ja Rein Piksarv
1993 Lancia Delta HF Intgrale Evoluzione 2 ja Tõnu Sikk
1973 Buick Riviera ja Peeter Tuiman
1965 ZAZ 965A ja Imre Nõmmik
2000 Honda Accord Coupe 3.0 VTEC ja Eero Lotta

Suur tänu kõigile osalejatele ja palju õnne võitjatele!


Statoili autokonkurss “Mis Auto 2008?”

Ta on eriline. Ta on unikaalne. Ta on tuunitud. Ta näeb hea välja. Sa oled tema üle uhke. Sa tahaksid teda kõigile teistele näidata. Just seda ootamegi! Saada meile pilt oma autost, nii et tema sisemine ja välimine ilu "missivõistlusel" kõige paremini välja paistaksid!

Esmakordselt fotokonkursside ajaloos ei hinda me Sinu pilditegemise oskuseid vaid ainult Sinu autot. Otsime välja 6 kõige erilisemat eksemplari, et kasutada neid Statoili 2008. aasta kalendri kujunduses - lööme võitjad läikima ja anname neile profifotograafi käe all uue hingamise!

Pilte oma kaunitarist saad Nagi keskkonda üles riputada 15. oktoobrist kuni 4. novembrini 2007, kus on võimalik jooksvalt ka ülespandud piltidega tutvuda. Kuna konkursi eesmärk on leida kõige fotogeenilisemad ja erilisemad autod, siis jooksvat hindamist ei toimu ning oma otsuse teeb asjatundjatest kokku pandud žürii 7. novembril. Parimale kuuele autoomanikule antakse auhinnad üle novembrikuu jooksul.

Statoili kalender Sinu auto pildiga!

Žürii valib välja 6 kõige sobivamat autot tulevase kalendri fotosessiooni jaoks. Fotosessioon ja kalendri tootmine toimub novembrikuu jooksul, niiet jõulukuul saad oma sõpradele uhkusega näidata oma neljarattalist kaunitari Statoili 2008 aasta kalendri staarina.
Informatsioon võitjate kohta avaldatakse Nagi leheküjel ning ka Statoili kodulehel www.statoil.ee.

Osalejad

Konkursist osalema kutsume kõiki Eesti eksootiliste, eriliste, ilusate, vanaaegsete, ülimoodsate, tuunitud ja tuunimata autode omanikke ja kasutajaid.

Auhinnad

Välja antakse 6 auhinnakomplekti, kuhu kuulub:
- au ja kuulsus - teeme Sinu autost profifotograafi käe all stiilsed fotod, mida kasutame Statoili kalendris
- 5 kalendrit, mille saad omale kodus nähtavale kohale panna ning sõpradele jagada
- A0 formaadis poster (841x1189 mm) Sinu neljarattalise kaunitari kalendripildiga
- 1000-kroonine Statoili kütusekaart

Žürii

Žüriisse kuuluvad Kai Realo AS Eesti Statoilist, Jüri Kaljundi Nagi.ee esindajana, Kaido Soorsk ajakirjast TehnikaMaailm ja Andrus Lember reklaamiagentuurist Division.

Piltide formaat ja esitamine

Võistlustöö tuleb esitada digitaalselt JPG formaadis Nagi lehel oleva veebivormi abil. Saata võib nii värvilisi kui mustvalgeid fotosid, kuna hindame eelkõige fotodel oleva auto isikupära ja potentsiaali kalendri fotomodellina.
Iga osaleja võib esitada kuni 2 fotot.
Fotode saatmisel veebivormi kasutades esita oma korrektsed andmed: nimi, telefon, vanus, e-mail ja kontakttelefon, nõutud auto andmed. Igale pildile lisa pealkiri e. pildi nimi ja kui soovid, siis ka pildi kirjeldus.

Mida hinnatakse

Nagu mainitud, ei ole žürii eesmärk hinnata Sinu pilditegemise oskusi ja annet fotokaameraga ümber käia. Küll aga hinnatakse pildil olevaid autosid, nende isikupära, head seisukorda, erilisust ja silmapaistvust. Autod võivad olla ka tuunitud ja ümberehitatud - kui see on tehtud kvaliteetselt ja maitsekalt, on su shansid palju paremad. Pildil võib lisaks autole olla ka auto omanik - kui usud, et see annab auto iseloomu paremini edasi, siis viska kapoti peale pikali!

Reeglid

Konkursil osalejana vastutad Sa konkursile esitatud fotode autorluse ja enda andmete õigsuse eest.
Pildil olev auto peab olema Sinu omanduses või sinu valduses - ära saada meile sõprade või netist leitud muidu lahedate autode pilte.
Pildil olev auto peab olema vahemikus 07.-20. november Eesti piires kättesaadav, et saaksime korraldada spetsiaalse fotosessiooni. Fotosessiooniga seotud kulud kannab AS Eesti Statoil.
Piltidel on lubatud teha elementaarset heleduse, kontrasti ja värvi korrektsiooni ning lubatud on pildi vähene lõikamine. Piltidel ei ole lubatud elementide kustutamine või asendamine v.a. tolmu vms eemaldamiseks pildilt. Tahame su autot näha just sellisena nagu ta päris elus on!
Auhinnad antakse välja vaid kuuele kalendri fotosessiooni läbi teinud auto omanikule/kasutajale.

Korraldaja õigused

AS Eesti Statoilil on õigus tasuta kasutada konkursil osalenud pilte võistluse tulemuste avalikustamisel meedias, näitustel, avalikel üritustel ja reklaamtrükistes. Pilte kasutades on korraldajal kohustus avaldada pildi autori nimi. Kõik konkursile saadetud tööd kuuluvad tasuta avalikustamisele konkursi veebikeskkonnas Nagi. Avaldamisele ei kuulu selgelt tehniliste puudustega ja teemavälised pildid.
Korraldajatel on õigus enne konkursi lõppu autorilt nõuda pildi originaalkaadri esitamist või auto omaniku/kasutaja staatuse tõendamist.
Korraldajad jätavad endale õiguse konkursi käigus reeglite täpsustamiseks ja täiendamiseks.