Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru NB! Sulgeme oma teenused 1. augustil 2020

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Kas Sinu vanaema on Tegija? Aga vanaisa?

Tallinna Börs ja Eesti Väärtpaberikeskus kuulutavad välja fotokonkursi teemal “Kas Sinu vanaema on Tegija? Aga vanaisa?”

Mille poolest on Sinu vanaema ja vanaisa Tegijad? Kas nad on käpad pikki sokke kuduma või teavad maailma parimaid seenekohti? Või on neist mõni hoopis arvutifriik või lootusetult fanaatiline lumelaudur? Tee neist pilt, kui nad usinalt tegevuses, saada meile ning võida vinge 6-päevane fotoreis tundrasse, otse polaarjoonele. Kui tahaksid vanaema lumelauduriks lavastada, lase käia – fantaasiale me piire ei pane.

Töid saab Nagi keskkonda üles riputada 24. septembrist kuni 14. oktoobrini 2007, kus toimub ka tegijamatele piltidele hääle andmine. Zürii teeb oma otsuse 15. oktoobril ning parimatele antakse auhinnad üle 19.-20. oktoobrini Viru Keskuses toimuval Investeerimismessil.

Sinu pilt Viru Keskuses

Viieliikmeline juba kõvadest tegijatest koosnev žürii valib välja parimad tööd fotonäituse jaoks, millega saab tutvuda 19. - 20. oktoobril 2007 Viru Keskuses toimuval Investeerimismessil. Konkursi võitjad ja tunnustust leidnud pääsevad prožektorivalgusesse sealsamas, sest parimate autasustamine toimub otse pealaval.

Kutsu sõbradki kaasa, sest kõige šeffimad fotod on Viru Keskuse kõigile vaatamiseks üles riputatud.

Lahe on see, et auhind on ka võidufotol kujutatud Tegijale - Sinu vanaemale või vanaisale! Ära lase seda teistel vanaemadel ja –isadel võita, vaid haara kohe kaamera!

Veidi veel tuntust juurde

Sinu ja kõigi teiste konkursil osalejate nimed avaldatakse hiljem ka Pensionikeskuse veebilehel www.pensionikeskus.ee, mis pole küll Orkut, ent traffic on siin täitsa mõistlik ja rahvast käib palju tšekkamas.

Osalejad

Konkursist osalema kutsume kõiki fotohuvilisi.

Auhinnad

Peapreemia, Grand Prix, paneb välja EESTIFOTO, milleks on üle mõistuse lahe 6-päevane fotoreis Lapimaa tundrasse, otse Põhja-Soome polaarjoonele.

II koha võitjat ootab EESTIFOTO parimate proffide poolt läbi viidav fotokoolitus

III koha võitjat rõõmustab FOTOLUKSI 1000 krooni väärtuses kinkekaart.

Viiele Nagi keskkonnas Internetihääletuse teel enim hääli saanud töö omanikule kukub sülle Eesti esimene investeerimisraamat “Investeerimise teejuht”.

Zhürii

Juba-kõvadest-tegijatest koosnevasse žüriisse kuuluvad: EestiFoto fotograaf Kaupo Kikkas, Nagi esindaja Jüri Kaljundi, Tallinna Börsi kommunikatsioonijuht Tex Vertmann, Timberlandi fotokonkursil tunnustuse pälvinud noorfotograaf Karl Hõbemägi ning samuti noor, ent päris karm fotohuviline Ats Parve.

Piltide formaat ja esitamine

Võistlustöö esita digitaalselt. Fotod laadi üles Nagi lehel oleva veebivormi abil (jälgi ka nõutud suurust ja formaati). Saata võid nii värvilisi kui mustvalgeid fotosid.

Iga osaleja võib esitada kuni 3 fotot. Pildifaili pikem külg peab olema vähemalt 2000 pikslit (vastab ligikaudu 3 miljoni piksliga kaamera salvestatud kujutisele).

Fotode saatmisel veebivormi kasutades esita oma korrektsed andmed: autori nimi, telefon, vanus, e-mail ja kontakttelefon. Igale pildile lisa pealkiri e. pildi nimi ja kui soovid ka pildi kirjeldus.

Mõned reeglid, sest päris ilma ei saa

Konkursil osalejana vastutad Sa konkursile esitatud fotode autorluse ja enda andmete õigsuse eest. Pilte võib konkursile esitada ainult autor ise.

Piltidel on lubatud teha elementaarset heleduse, kontrasti ja värvi korrektsiooni. Lubatud on pildi vähene lõikamine. Piltidel ei ole lubatud elementide kustutamine või asendamine v.a. tolmu vms eemaldamiseks pildilt.

Pilt ei tohi olla mitmest pildist kokku pandud. Ei tohi esitada ka digitaalselt kokku kleebitud panoraame.

Filmile pildistatud või lõigatud panoraamid on lubatud.

Korraldaja õigused

Korraldajatel (Tallinna Börs ja Eesti Väärtpaberikeskus) on õigus tasuta kasutada konkursil osalenud pilte võistluse tulemuste avalikustamisel meedias, näitustel, avalikel üritustel ja trükistes. Pilte kasutades on korraldajal kohustus avaldada pildi autori nimi. Kõik konkursile saadetud tööd kuuluvad tasuta avalikustamisele konkursi veebikeskkonnas Nagi. Avaldamisele ei kuulu selgelt tehniliste puudustega ja teemavälised pildid.

Korraldajatel on õigus enne konkursi lõppu autorilt nõuda pildi originaalkaadri esitamist.

Korraldajad jätavad endale õiguse konkursi käigus reeglite täpsustamiseks ja täiendamiseks.