Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! See teade on nähtav ainult esimesel päringul

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Piparkoogimaania 2010 "Võlupood"

Konkursil osalejad.


Konkurss on avalik, osaleda võivad kõik soovijad.

Kuidas ja milliseid töid esitada?
Selleaastase konkursi teemaks on “Võlupood” Ootame piparkoogist valmistatud esemeid, mis võiksid müügil olla võlupoes. Tehke oma piparkoogist foto ja laadige see PiparkoogiMaania konkursile www.nagi.ee veebilehel. Lisage oma pildi juurde autori ja töö nimi ning oma kontaktandmed. Vali pilti Internetti laadides õige vanusegrupp. Foto peab olema esitatud JPG formaadis.

Pilte saab konkursile esitada 01. – 28. detsember 2010. Töid hindame kolmes vanusegrupis: 0-10 aastat; 11-17 aastat; 18-100 aastat. Osaleda võib nii üksi, perega kui ka terve klassiga. Konkursi korraldajatel on õigus eemaldada konkursilt selle teemaga mittesobivaid pilte. Osalejad saavad esitada konkursile oma tööst ühe foto, soovi korral võib esitada mitu tööd.

Parimad piparkoogidisainerid


Auhinnatud saavad 3 žürii lemmikut igas kategoorias ning publiku lemmik. Erilised tööd saavad eripreemiad. Auhinnad on välja pannud Overall, Hagar, Meira, Dansukker ja PiparkoogiMaania. Eri vanusegruppide peapreemiateks on fotoaparaadid: Canon IXUS 95, Canon PowerShot A480 ja Canon PowerShot SX200 IS.

Hindamine


Žürii valib võitjad 3. jaanuariks 2011. Publiku lemmiku valimises saavad osaleda kõik Nagi veebi külastajad, hääletada saab 2. jaanuarini 2011. Võitjatega võtame ühendust ning auhinnad anname üle 5. jaanuaril 2011 PiparkoogiMaania näitusel Disaini- ja Arhitektuurigaleriis Pärnu mnt 6 Tallinnas.

Fotode kasutusõigus


Konkursile esitatud fotosid võivad konkursi korraldajad kasutada ilma autoritasu maksmata tingimusel, et fotoga koos avaldatakse autori nimi. Konkursi korraldajad jätavad endale õiguse konkursi tingimuste täpsustamiseks konkursi jooksul.