Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! See teade on nähtav ainult esimesel päringul

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Erilised teehetked

Dilmah’i fotokonkursi “Jäädvusta oma erilised teehetked” osalustingimused


Fotokonkursile on oodatud on kõik pildid, millel on kujutatud teed või tee joomist, sellega seonduvaid emotsionaalseid hetki elust ja muinasjuttudest, unistustest ja unelustest, reaalsest ja ebamaisest. Konkursile esitatud Teehetk peab olema seotud lihtsalt puhta teega või Dilmah logoga teega. Teisi kaubamärke kuvades pildid hindamisse ei lähe.

Iga osaleja võib konkursile esitada iga nädal piiramatu hulga fotosid. Fotosid saab lisada ja hinnata Nagi.ee keskkonnas Dilmah teekonkursi lehel ja Dilmahtea Facebook’i kampaanialehel. Võistlustöö esitatakse digitaalselt. Fotod peavad olema JPG formaadis.

Fotode üleslaadimisel lisada fotograafi autori nimi, vanus, e-posti aadress ja kontakttelefon, et võidu korral ühendust võtta.

Fotosid saab konkursile esitada kuni 1.Oktoober - 31.Oktoober 2010.

Pilte võib konkursile esitada ainult autor ise. Konkursist osavõtja vastutab enda ja piltide kohta esitatud andmete õigsuse eest ja kinnitab, et on konkursile saadetud piltide autor. Pildil kujutatud inimesed on teadlikud ja andnud loa vastava pildi esitamisest fotokonkursile. Konkursi korraldajatel on õigus eemaldada konkursilt selle teemaga mittesobivaid pilte. Konkursi korraldajatel on õigus eemaldada konkursilt selle teemaga mittesobivaid pilte.

Hindamine ja võitjatest teavitamine


Konkursile saab fotosid esitada kogu oktoobri kuu vältel. Konkursi lõpus valib žürii enim hääli saanud fotode hulgast kolm fotot. Fotod lisatakse Dilmahtea Facebook’i fännilehele, kus toimub ka erilise teehetke eksklusiivse teekollektsiooni võitnud inimeste väljakuulutamine. Samuti osalevad kõik fotod publiku lemmiku valimises, mille peaauhinnaks on Exceptional teeserviis. Publiku lemmiku valimises saavad osaleda kõik Nagi.ee veebikülastajad. Hääletada saab kuni 31. oktoobrini. Võitja kuulutatakse välja Dilmahtea Facebook fännilehel 1. novembril.
Võitjaga võetakse ühendust e-maili teel.

Fotode kasutusõigus


Konkursile esitatud fotosid võivad konkursi korraldajad kasutada ilma autoritasu maksmata tingimusel, et fotoga koos avaldatakse autori nimi. Konkursi korraldajad jätavad endale õiguse konkursi tingimuste täpsustamiseks konkursi jooksul. Fotokonkursi korraldajatel on õigus tasuta kasutada konkursile saadetud fotosid oma veebilehel, väljaannetes, reklaamides, näitusel ja avalikel üritustel autoritasu maksmata.

VÄRSKE TEE

KAS SINA TEAD, MILLINE ON VÄRSKE TEE?

Mida näitab säilimisaeg tee pakendil?

Ostes poest teed, oled ilmselt märganud, et selle säilimisaeg kõigub kahest kuni kolme aastani. Aga kas sa tead, et pakendi peal olev pakendamise kuupäev näitabki ainult tee pakendamise aega? Võib olla on teelehed korjatud juba aasta või paar tagasi ja on seisnud hulgimüüja laos, kuni pakendaja need ostab, väiksematesse pakenditesse pakib ja oma kaubamärgi alla müüki laseb. Millist teed võib nimetada värskeks?

Vastupidiselt veinile kaotab tee aja jooksul oma lõhna- ja maitseomadused. Väheneb ka tees olevate tervisele kasulike antioksüdantide kogus. Seda on võimalik vältida ainult ühel viisil - korjatud ja töödeldud tee peab jõudma nii kiiresti kui võimalik meile lauale, st teed peab pakendama seal, kus seda korjatakse. Sellest põhimõttest lähtub oma tegevuses Dilmahi perefirma.

Dilmah teed kasvatatakse, korjatakse ja pakendatakse Sri Lankal (endise nimega Tseilon) ning tuuakse sealt otse Eestisse. Enamik teisi tuntud teebrände kasutavad oma toodetes oksjonitel soetatud eri maades kasvatatud teelehtede segu. Mitmed vahendajad ja pikaajaline ladustamine jätavad aga pöördumatu jälje tee kvaliteedile - see kaotab oma värskuse.
Kas Sina jood värsket teed?

DILMAH – ALATI VÄRSKE TEE!


Dilmah Exceptional müügil: Kaubamaja, Stockmann, Solaris, Selver, Prisma, Maxima, Maksimarket, Konsum. http://www.dilmahexceptional.com/