Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! See teade on nähtav ainult esimesel päringul

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Erilised teehetked
Jäädvustage ja laadige siia oma Erilised teehetked. Dilmah fotokonkurss kestab terve oktoobri kuu ja kolm ”erilise teehetke” jäädvustajat saavad auhinnaks eksklusiivse Exceptional teekollektsiooni. Valitud fotod erilistest teehetkedest ja võitjate väljakuulutamine toimub Dilmahtea Facebook kampaanialehel. Peaauhinnaks on kaunis Dilmah Exceptional teeserviis, mille omanik valitakse välja kampaania perioodil kõigi enim nagi konkursilehel hääli saanud viie võistlustöö hulgast 1.novembril. Leidke oma erilised maitsemustrid Dilmah Exceptonal uuest teesarjast ning ammutage inspiratsiooni kaunitest sügisvärvidest ja tee soojendavast mõjust.

Dilmahtea Facebook fännilehel on väljakuulutatud Eriliste teehetkede võitjad: Vaadake ja lubage ka endale inspireerivaid hetki Dilmah tee seltsis.

Zürii vaieldamatuks lemmikuks sai võistlustöö "Nauding", autor Karoliin Saame.
Auhinna pälvis veel foto "Teehetk looduses", autor Silvia Viru.
Parimate hulka kuulus ka foto "Sügisa maiguga teetamine" autor Oskar Appelberg.Peaauhinna võitis publiku lemmikuna foto "Rõõmu igasse päeva", autor Mari-Liis Kerge.

Kuna Dilmahi fotokonkursile "Erilised teehetked" esitatud fotode hulgas oli väga palju toredaid pilte siis otsustasid korraldajad välja anda veel kolm lisaauhinda - kaks vabalt valitud pakki teed Dilmah Exceptional sarjast.
Auhinnad saavad:
"Teepidu Dilmahi seltsis" autor Helena Semelson
"Kvaliteetaeg" autor Merilin Mandel
"Külmade ilmade vaktsiin" autor Anna
Võitjatega võetakse ühendust e-maili teel.

Konkurss on lõppenud

Lisatud: 68 pilti, Toimub: 1. oktoober 2010 - 31. oktoober 2010

  • Piltide suurus:
  • 75x75
  • 100x100
  • 250x250
« eelmised123järgmised »