Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru NB! Sulgeme oma teenused 1. augustil 2020

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Piparkoogimaania 2009

Piparkoogimaania fotovõistluse 2009 tingimused ja osalemine.

NB! Vaata Kooli-Piparkoogimaania tingimusi lehe alumises osas!

Konkursil osalejad.


Konkurss on avalik, osaleda võivad kõik soovijad.

Kuidas ja milliseid töid esitada?

Võistlustöö esitatakse digitaalselt. Fotosid saab lisada ja hinnata Nagi (www.nagi.ee) veebis. Fotosid võib saata ka paberil PiparkoogiMaania kontorisse aadressile Luha 1, 10129 Tallinn. Kvalifitseeruvad pildid, mille pikem külg on vähemalt 1600 pikslit (vastab ligikaudu 2 megapikslise või parema kaamera fotole). Foto peab olema esitatud JPG formaadis. Pilte saab konkursile esitada 01. – 26. detsember 2009. Konkursi korraldajatel on õigus eemaldada konkursilt selle teemaga mittesobivaid pilte. Osalejad saavad esitada konkursile oma tööst ühe foto, soovi korral võib esitada mitu tööd.

Parimad piparkoogidisainerid


Auhinnatud saavad 3 publikulemmikut ja 3 žürii lemmikut. Erilised tööd saavad eripreemiad. Auhinnad on välja pannud Overall, Hagar, Meira, Dansukker, David Rio ning Kodu ja Aed. Peapreemiaks on fotoaparaat Canon PowerShot A570IS.

Hindamine


Žürii valib võitjad 29. detsembriks. Publiku lemmiku valimises saavad osaleda kõik Nagi veebi külastajad, hääletada saab 2. veebruarini. Võitjateks on kolm kõrgeima keskmise hinde saanud tööd. Samast arvutist võib hääletada vaid ühe korra. Võitjatega võtame ühendust ning auhinnad anname üle 3. jaanuaril 2010 PiparkoogiMaania näitusel Disaini- ja Arhitektuurigaleriis Pärnu mnt 6 Tallinnas.

Fotode kasutusõigus


Konkursile esitatud fotosid võivad konkursi korraldajad kasutada ilma autoritasu maksmata tingimusel, et fotoga koos avaldatakse autori nimi. Konkursi korraldajad jätavad endale õiguse konkursi tingimuste täpsustamiseks konkursi jooksul.

Kooli-Piparkoogimaania 2009 tingimused ja osalemine.


Konkursil osalejad.


Osaleda võivad õpilased, tiimid või terve klass. Võistlemine käib kolmes vanusegrupis: 1-4 klass; 5-8 klass; 9-12 klass. Vali pilti Internetti laadides õige vanusegrupp.

Kuidas ja milliseid töid esitada?


Piparkook võib olla küpsetatud nii koolis kui kodus. Tehke oma piparkoogist foto ja laadige see Kooli-PiparkoogiMaania konkursile www.nagi.ee veebilehel. Lisage fotole enda või tiimi nimi, klass ning kool ja e-maili aadress. Fotosid võib saata ka paberil PiparkoogiMaania kontorisse aadressile Luha 1, 10129 Tallinn. Osalejad võivad esitada konkursile oma tööst ühe foto. Kvalifitseeruvad fotod, mille pikem külg on vähemalt 1600 pikslit (vastab ligikaudu 2 megapikslise või parema kaamera fotole). Foto peab olema esitatud JPG formaadis. Pilte saab konkursile esitada 01. – 26. detsember 2009. Kui korraldajatel tekib kahtlus pildi autentsuses on žüriil õigus paluda tööst teist fotot. Konkursi korraldajatel on õigus eemaldada konkursilt selle teemaga mittesobivaid pilte.

Parimad piparkoogidisainerid


Auhinnatud saavad 3 publikulemmikut ja 3 žürii lemmikut. Publiku lemmiku valimises saavad osaleda kõik virtuaalse Kooli-PiparkoogiMaania näituse külastajad. Žürii jagab ka esiletõstmist väärivatele töödele eripreemiaid. Auhinnad on välja pannud Overall, Hagar, Meira, Dansukker, David Rio ning Kodu ja Aed. Peapreemiaks on fotoaparaat Canon PowerShot 470.

Hindamine


Žürii valib võitjad 29. detsembriks. Publiku lemmiku valimises saavad osaleda kõik Nagii veebi külastajad, hääletada saab 2. veebruarini. Võitjateks on kolm kõrgeima keskmise hinde saanud tööd. Samast arvutist võib hääletada vaid ühe korra.Võitjatega võtame ühendust ning auhinnad anname üle 3. jaanuaril 2010 PiparkoogiMaania näitusel Disaini- ja Arhitektuurigaleriis Pärnu mnt 6 Tallinnas.

Fotode kasutusõigus


Konkursile esitatud fotosid võivad konkursi korraldajad kasutada ilma autoritasu maksmata tingimusel, et fotoga koos avaldatakse autori nimi. Konkursi korraldajad jätavad endale õiguse konkursi tingimuste täpsustamiseks konkursi jooksul.