Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru
Teenused on suletud!

Kui sul on veel midagi siit vaja, siis lae need alla kohe!
See on võimalik veel mõned päevad!

OMA asjade allalaamiseks LOGI kõigepealt teenusesse ning otsi OMA fotode/videote lehelt linki kus on sõnad "LAE" ja "ALLA"

Rohkem infot

NB! See teade on nähtav ainult esimesel päringul

NB! Teenused on suletud! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Märka märgalasid

TINGIMUSED JA OSALEMINE

Korraldajad
MTÜ Peipsi Koostöö Keskus koostöös Nagi, Tartu Keskkonnahariduse Keskuse, Keskkonnaameti Kagu regiooni, Gauja rahvuspargi ja Kemeri rahvuspargiga.

Konkursi toimumise aeg
01.05.2009-21.09.2009

Osalejad
Osalema oodatakse noori vanuses 6.-18. eluaasta.
Osaleda ei tohi konkursi korraldamisega seotud isikud. Osaleda ei tohi teistel konkurssidel auhinnatud või äramärgitud tööd.

Fotode ja joonistuste esitamise tingimused
Konkursile ootame fotosid ja joonistusi elamustest Eesti märgaladel – põnevaid ja erilisi hetki, kohtumisi luhtadel, madal- ja siirdesoodes, rabades, merekaldal või porilombis.
Iga osavõtja võib esitada maksimaalselt kaks tööd. Töö peab olema esitatud JPG formaadis. Pildi pikemale küljele peab jääma vähemalt 2000 pikslit e pildipunkti. Pilt ei tohi olla digitaalselt töödeldud, v.a. minimaalne kontrastsuse, heleduse ja värvikorrelatsioon ning teravustamine.
Tööde esitamisel peab olema lisatud autori nimi, vanus, e-posti aadress, kontakttelefon, pildi pealkiri ja foto puhul ka selgitus, kus foto on tehtud. Täiendav lisakirjeldus, miks just see foto või pilt tehtud sai, on piltidele suurepärane lisandväärtus.

Fotode kasutamine
Konkursi korraldajal on õigus tasuta kasutada konkursile saadetud töid oma väljaannetes, näitusel ja avalikel üritustel autoritasu maksmata tingimusel, et tööga koos avaldatakse ka autori nimi.

Auhinnad
6 parimat fotot ja 6 parimat joonistust leiavad oma koha kaheaastases märgaladeteemalises koolikalendris. Võitjad saavad kingituseks foto- ja kunstitarbeid ning koostatud koolikalendri.

Hindamine
Võistlustöid hindab 5-liikmeline žürii.

Toetajad
Konkurss toimub Eesti-Läti koostööprojekti „Tagasi loodusesse“ raames, mida toetab Euroopa Regionaalarengu Fond Eest-Läti Programmi vahendusel ja SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.
Konkursi läbiviimist toetab OÜ Nagi.

Lisainfo
MTÜ Peipsi Koostöö Keskus, Piret Pungas, piret.pungas@ctc.ee, 53 440791
www.ctc.ee