Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook
Sony Ericsson C510 Cyber-shot Sony Ericsson C510 Cyber-shot Tingimused Lae naeratus üles! Lae naeratus üles!

Konkursi võitis Kristin Nikolai võidutöö Anett ja Tess - palju õnne!


TINGIMUSED JA OSALEMINE

Konkursi korraldajateks on Nagi koostöös Sony Ericssoniga.

Fotode esitamise tingimused

Konkursile ootame fotosid, mis kujutavad suurepäraseid naeratusi. Fotol peab olema kujutatud naeratav inimene.

Iga osavõtja võib esitada piiramatult fotosid. Võistlustöö esitatakse digitaalselt. Fotod peavad olema JPG formaadis. Kvalifitseeruvad pildid, mille pikem külg on vähemalt 600 pikslit.

Fotosid saab lisada ja hinnata Nagi keskkonna konkursi lehel. Fotode üleslaadimisel peab olema lisatud autori nimi, e-posti aadress ja kontakttelefon.

Fotosid saab konkursile esitada kuni 17. maini 2009. Pilte võib konkursile esitada ainult autor ise. Konkursist osavõtja vastutab enda ja piltide kohta esitatud andmete õigsuse eest ja kinnitab, et on konkursile saadetud piltide autor.

Fotode kasutamine

Fotokonkursi korraldajatel on õigus tasuta kasutada konkursile saadetud fotosid oma veebilehel, väljaannetes, reklaamides, näitusel ja avalikel üritustel autoritasu maksmata.

Korraldajad jätavad endale õiguse konkursi käigus reeglite täpsustamiseks ja täiendamiseks. Korraldajatel on õigus eemaldada konkursilt ebasobivad, ebasündsad, teemale mitte-vastavad või vigased tööd.

Auhind

Fotokonkursi auhinnaks parima naeratuse eest on mobiiltelefon Sony Ericsson C510 Cyber-shot (TM).

Hindamine

Võistlustöid (v.a. publiku lemmik) hindab žürii, kuhu kuuluvad Nagi, Sony Ericssoni ja Media House esindajad. Žürii hindab võitja valimisel parimat naeratust.

Publiku lemmiku valimine

• Paralleelselt konkursiga toimub ka publiku hääletus. Hindamisel osalevad kõik soovijad.
• Hääletamisel saad iga naeratuse puhul valida, kas annad naeratusele poolthääle või ei pea sa seda just parimaks.
• Hääletamiseks mine sulle meeldiva pildi peale ja vajuta nuppu "Meeldib!" - nii annad oma poolthääle sellele naeratusele või "Pole parim!" kui sa seda võidu vääriliseks ei pea.
• Publiku lemmikuks on kõige enam poolthääli saanud fotode autor. Eraldi auhinda publiku lemmikule ei ole.
• Samast arvutist mitu korda hääletamisel, automaatsete vahenditega hääletamisel või muude võistluse käiku mõjutavate tegevuste puhul tühistatakse kõik antud kasutaja ja antud fotole antud hääled.

Võitjatest teavitamine

Fotokonkursi võitjad avalikustatakse peale 25. maid konkursi kodulehel.

Kaubamärgid

Sony Ericssoni logo on registreeritud kaubamärk, mis kuulub Sony Ericsson Mobile Communications AB’le. Sony on registreeritud kaubamärk, mis kuulub Sony Corporation’le. Ericsson on registreeritud kaubamärk, mis kuulub Telefonaktiebolaget LM Ericsson’le.