Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru NB! Sulgeme oma teenused 1. augustil 2020

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook
Fotod Auhind tingimused ja osalemine
Konkursi võitjaks valiti Leana L'i võidutöö "Meie Euroopa :) "


Millist fotot konkursile ootame?

Konkursile ootame sellist fotot, mis on kas rabav, kütkestav, naljakas, huvitav, põnev või kõik need asjad kokku. Meie spetsialistide žürii hindab foto juures nii domeeninime ennast kui ka situatsiooni ning keskkonda milles domeen asub või kus pilt domeenist võetud. Keelatud pole ka lavastused – peaasi, et foto zhüriile huvitav tunduks. Ainus tingimus on see, et domeen peab olema REAALSELT registreeritud. Pildistada võib reklaambännereid, kaubikuid, vaateaknaid, riidehilpe, slõuganeid, logosid või mida iganes, kus EU domeeni parasjagu kujutatud on.

NB! Minimaalne fotode suurus peab olema 2000 pikslit pikema külje suurus.

Kui kaua konkurss kestab ja kuidas saan osaleda?

Fotomäng „Märka domeeni“ kestab 15. aprillist kuni 7. maini ning selles osalemiseks lae oma foto domeenist Nagi.ee konkursikeskkonda. Lisa oma fotole lühike kirjeldus selle kohta, kus täpselt ja millal on foto üles võetud ning kui foto saamisega kaasneb ka mõni huvitav lugu, siis lisa ka see oma foto juurde. Iga osaleja võib konkursile saata suisa mitu fotot, piiranguid ei ole.

NB! Kõiki konkursile esitatud fotosid võib konkursi korraldaja kasutada ilma autoritasu maksmata oma reklaam- ja infomaterjalides tingimusel, et fotoga koos avaldatakse ka autori nimi.