Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru NB! Sulgeme oma teenused 1. augustil 2020

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook

Kingi muuseumile päev oma elust!

Eesti Rahva Muuseum tähistab 14. aprillil oma 100. sünnipäeva. Sellel tähtpäeval kutsume teid fotodes jagama Eesti Rahva Muuseumiga ühte päeva oma elust. Kuidas möödus teie elus 14. aprill 2009. aastal? Millised olid teie selle päeva tööd ja toimetamised, mõtted ja elamused? Kas see päev läks teil korda? Kas see oli tavaline või ebatavaline päev? Jäädvusta päeva ülevaadet või kõige olulisemaid detaile päevast ning laadi fotod Nagisse. Fotod lähevad kõik Eesti Rahva Muuseumi varasalvedesse. Tegu pole seega päris konkursiga, vaid kogumiga Eesti inimeste ühe päeva piltjäädvustustest.

Eesti Rahva Muuseum on ellu kutsutud sada aastat tagasi selleks, et meil oleks üks koht, kus on hoiul Eesti kultuurivara: esemed, tekstid, fotod ja filmid. Kõik need aitavad kirjeldada ja mäletada Eestimaal elavaid ja elanud inimesi, nende igapäevast elu ja pidupäevi. Nüüd saad ka sina oma fotod, filmid ja lood siitsamast Nagist muuseumile saata.

Lisa igale fotole kindlasti detailne kirjeldus, mida fotol kujutatud on või mis tegevust jäädvustatud. Näidispilte kirjeldustega saad vaadata siin.

Aktsiooni täpsema kirjelduse leiad "Tingimused ja osalemine" lehelt.

Lisatud: 26 pilti, Toimub: 13. aprill 2009 - 31. mai 2009

  • Piltide suurus:
  • 75x75
  • 100x100
  • 250x250
« eelmised12järgmised »