Keskus Fotoalbum Nagi Album.ee Toru NB! Sulgeme oma teenused 1. oktoobril 2020! Kliki ja loe lähemalt.

Logi sisse

Unustasin parooli   Sisene ID kaardiga
  Login with facebook
Eestis elab kokku 121 erinevast rahvusest inimest. Seoses oktoobri kui rahvuste kuuga, kuulutab Rahvastikuminister Urve Palo büroo koos üleriigilise integratsiooniprojektiga Minu Riik välja fotokonkursi „Üks riik – 121 rahvust”. Konkursile on oodatud pildid, mis näitavad erirahvusest inimeste igapäevast elu Eestis; eri rahvustest inimeste koosviibimisi (nt. eri rahvusest sõpru, segaperekondi, töökollektiive jne).
Pilte Eesti kui paljurahvuselise riigi teemadel saab üles laadida kuni 6. oktoobrini konkursilehel 1riik.nagi.ee. Konkursist on oodatud osa võtma kõik inimesed ning iga osaleja võib konkursile saata ühe, oma parima pildi.
Parimate piltide autorid saavad auhinnad ning peaauhinnaks on sülearvuti MacBook White. Parimatest fotodest pannakase kokku näitus, mida on võimalik Eesti suurimates linnades.
Fotokonkurss toimub „Eesti Vabariik 90” ürituste raames.

14. oktoobril kell 13.00 avatakse näitus fotokonkursi parimatest töödest Viru Keskuse II korrusel. Näituse avab ning auhinnad (kolm parimat, publiku lemmik ning eriauhind) annab võitjatele üle rahvastikuminister Urve Palo. Näituse avamisel pakutakse ka magusaid suupisteid/üllatusi.

Kõik on oodatud!

  • Piltide suurus:
  • 75x75
  • 100x100
  • 250x250